| Elfelejtett jelszó | Regisztráció

Cégeknek

Karrier Iroda - Pannon Egyetem

Álláshirdetések - Junior tanácsadó

Junior tanácsadó

Hirdetés azonosítója: U7MUN3

Pozició típusa: Állásajánlat

Cég neve: Tóth Benjamin EV.

Munkakör(ök): Bank, biztosítás

Munkavégzés helye: Veszprém - Veszprém és környéke

Meghirdetett helyek száma: 5 fő

Feltöltve: 2019-02-22 13:31:26

Munkakör leírása:
Legyél Te is Junior Biztosítási és Pénzügyi szakértő a Generali csapatában!

Unod már az irodai munkát? Szereted a kihívásokat, és szeretnél a saját időbeosztásod szerint dolgozni? Legyen ez életed projektje, indítsd be most a karriered!

KIK VAGYUNK?
A Generali Biztosító Zrt. meghatározó partnerei vagyunk Veszprémben. Célunk, hogy szakítva a hagyományokkal, egy ügyfél orientált új generációs személyes tanácsadást valósítsunk meg a piacon.

FELADATAID LESZNEK TÖBBEK KÖZÖTT:
-professzionálisan összeállított ajánlataiddal keresed fel ügyfeleidet, és a számukra legjobb biztosítási, pénzügyi megoldást kínálod majd,
-kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, ügyfélkör fejlesztése
-innovatív értékesítési projektekben veszel részt
-összehozzunk Generali ügyfelekkel, hogy azonnal belevethesd magad a munkába

KIT KERESÜNK?

-Önálló, tanulásra nyitott, empatikus gondolkodású tehetségre, kezdeményező, jó kommunikációs- és íráskészségű, etikus, ügyfélorientált, határozott személyiséggel rendelkező kollégára van szükségünk, aki
-szeret keményen dolgozni a céljaiért,
-van közép- vagy felsőfokú végzettsége,
-szereti magát emberekkel körül venni,
-szeret beszélgetni, megérti az emberek problémáit,
-szereti meghatározni a céljait, és élvezi azok elérését.
Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

További adatok:
AHOL DOLGOZNI FOGSZ, ÉS AMIT KÍNÁLUNK

-100 napos szuper onboarding programmal támogatjuk a beilleszkedésedet és a kezdeti sikereidet,
anyagi támogatással segítjük vállalkozásod beindítását, másfél éves tanulmányi ösztöndíj
a Generali Akadémián profi értékesítőt faragunk belőled, később pedig elismert pénzügyi szakemberré válhatsz
-saját mentorod lesz, aki segít, hogy minden zökkenőmentes legyen,
-elismerés és odafigyelés
-hagyunk élni, a saját ritmusod szerint dolgozhatsz,
-saját elképzeléseid szerint alakíthatod a karriered, csak rajtad múlik, meddig jutsz.

SZABADSÁG
Te is szívesen vágysz a kötetlen munkaidőre, és a kellő szabadságra? Te döntöd el, mikor és honnan dolgozol, nem kell választanod a munkád és a magánéleted között.Mi kereteket adunk a munkádhoz, rajtad múlik, hogy mit hozol ki ezekből a lehetőségekből.

KIHÍVÁS
Itt folyamatosan tanulunk, izgalmas képzésekkel segítünk kihozni magadból a maximumot. Támogatjuk szakmai fejlődésed, hogy mindig felkészült legyél a termékekből és a szakmai újdonságokból.

TAPASZTALAT
Mi nem csupán értékesítőt képzünk belőled, hanem elismert pénzügyi szakembert faragunk belőled. Kiváló mentor teamnek, valamint a Generali ügyfélhálózatának köszönhetően, olyan tapasztalatokra tehetsz szert, ami végig kísér az egész életed során.