| Elfelejtett jelszó | Regisztráció

Cégeknek

Karrier Iroda - Pannon Egyetem

Álláshirdetések - HR munkatárs

HR munkatárs

Hirdetés azonosítója: JOMHF2

Pozició típusa: Állásajánlat

Cég neve: Pannon Egyetem Karrier Iroda

Munkakör(ök): Humánerõforrás, tanácsadás

Munkavégzés helye: Veszprém - Veszprém

Meghirdetett helyek száma: 1 fő

Feltöltve: 2019-10-28 11:16:24

Munkakör leírása:
Feladatok
• Toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű koordinálása
• Munkaerő kölcsönzési és közvetítési projektek irányítása
• Együttműködő kapcsolattartás a megbízó vállalatokkal, jelöltekkel és munkavállalókkal
• HR adatbázisok és rendszerek kezelése
• Social media felületek napi szintű használata, HR marketing tevékenység
• Munkaügyi adminisztráció
• Aktív részvétel rendezvényszervezési feladatokban

Elvárások
• Legalább középfokú végzettség (folyamatban lévő tanulmányok esetén is várjuk a jelentkezést)
• Kreatív, önállóan dolgozni képes, magabiztos személyiség
• Empatikus hozzáállás és csapatban való gondolkodás
• Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
• Magabiztos MS Office ismeret, social media felületek használatában való jártasság
• B kategóriás jogosítvány

Elönyt jelentő kritériumok:
• Toborzásban, kiválasztásban szerzett tapasztalat (akár vállalati, akár tanácsadói oldalon vagy asszisztensi munkakörben)
• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Angol nyelvtudás

További adatok:
Amit kínálunk
• Szakmai fejlődési lehetőség és karrier út
• Munkaerő-piaci ismeretekben való mély tapasztalatszerzés
• Családias munkahelyi légkör
• Rugalmas cégkultúra
• Hosszú távú munkalehetőség